http://www.canguxsd.ulotka.org/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-kademia Biznesu

serwisy uczące w sposób praktyczny i rzeczowy marketingu internetowego.

 

 

E-Kademia jest największym portalem biznesowych szkoleń internetowych i stacjonarnych. Mamy dostęp do 134 darmowych kursów i 45 darmowych artykułów. Są też szkolenia Internetowe, stacjonarne w formie DVD, w formie e-booków: Technologie, systemy,. pomysły.

 

"Najlepsze inwestycje jakie można poczynić na kuli ziemskiej to inwestycje w swoją wiedzę oraz w ziemię!" - Anthony Robbins

 

 

Dla Zaawansowanych Internautów - Zarabiaj na swojej wiedzy.

 

 

Czy masz już swój e-biznes, czy też dopiero jest on w sferze Twoich marzeń? Chciałbyś by był on jak Google czy Nasza-klasa, sam się rozwijał i promował? Myślisz, że nie masz na to szans bo brakuje Tobie pieniędzy? Szybko możesz przekonać się, że jedyne czego Ci brakuje, to wiedza na temat budowania dochodowych e-biznesów, które nie powstały dzięki szczęściu, lecz dzięki mądrym decyzjom i zastosowaniu najlepszych technik marketingowych. E-biznesmeni, którzy bez pieniędzy i wsparcia mediów tworzą bardzo dochodowe, rozwijające się e-biznesy zdradzą Tobie Sekrety, swoich sukcesów:

 

 

Oto Sekrety budowania dochodowych e-biznesów za grosze:

  • Dostęp do praktycznej wiedzy nt. e-marketingu i e-biznesu
  • Budowanie listy i bezpłatne lub bardzo tanie metody promocji
  • Proste, ale wszystko mówiące badania marketingowe
  • Możliwość wymiany doświadczeń z innymi e-biznesmenami
  • 1000 zł. czyli - Jak obniżyć koszty rozkęcania swojego e-biznesu?

Zobacz więcej informacji na stronie: CzasNaE-Biznes

 

 

Pokazuję Tobie gdzie, jaką wiedzę, czy narzędzia pomocne w rozruchu Twojego e-biznesu możesz zdobyć, lecz nie wskazuję Tobie gdzie masz swoje pieniądze zostawić. To musi być Twoja, dobrze przemyślana decyzja. Na przykład: Abonament czy Licencja dożywotnia? System do e-mail marketingu to podstawa e-biznesu. Bezpłatna wersja nie wchodzi w rachubę, daje zbyt wiele ograniczeń. Pozostaje wersja płatna. Licenja: 222.30 zł na całe życie czy abonament 127 zł./rok. Umiesz liczyć, więcej nie muiszę Tobie pisać. Ja preferuję własność dlatego polecam Tobie:

 

Jednak to Twoje pieniądze i Twój biznes, dlatego uważam, że należy Tobie pokazać, możliwość wyboru.

 

 

Bez względu na to, skąd trafisz na moją stronkę wiem, że jeśli tu trafiasz, to znaczy, że szukasz dla siebie drogi. Jesteś już w tym miejscu. Czy to nie znaczy, że coś Ciebie zainteresowało? A skoro Cię zainteresowało, to znaczy że nawet jeśli nie masz jeszcze tego świadomości, ciekawość na temat e-biznesu jest już w Tobie. Dlatego chcę Ci pokazać, że istnieje dla Ciebie wiele możliwości i wiele żródeł, z których możesz czerpać dla siebie dobra. Nie wiem niestety jakie dobra są Tobie potrzebne i co ważniejsze - na przyjęcie jakiś dóbr jesteś gotowy / gotowa. Mogę jednak pokazać Tobie, że masz możliwość wyboru. Tak jak pokazuję możliwość wyboru autorespondera - najważniejszego narzędzia w e-biznesie.

 

 

Nie musisz śpieszyć się z wykupem abonamentu w serwisie, możesz skorzystać z możliwości rejestracji za darmo, aby poznać bliżej serwis ekademia.pl, pisać w nim blogi, czytać bardzo przydatne artykuły i korzystać z dostępu do 139 darmowych kursów. Poza możliwością korzystania z wielu szkoleń uzyskasz możliwość sprzedaży swoich kursów, szkoleń, technologii, e-booków....

 

 

To nie dla mnie, nie wiem o co w tym chodzi, nie mam pieniędzy na te szkolenia itd....

 

 

Znam to! Nie jesteś początkującym internautą, ale temat e-biznesu jest dla Ciebie nowością. Gdzieś przeczytyałeś/aś i możliwościach zarabiania w internecie, a nawet robienia własnego e-biznesu, ale absolutnie nic o tym nie wiesz. Jednak chcesz poznać, dopwiedzieć się, zrozumieć. To zrozumiałe. Nie jesteś pierwszy/a na takim etapie. I tu serwis ekademia wychodzi Tobie na przeciow dając możliwość zapisu na Darmowy Newsletter CzasNaE-Biznes, gdzie czeka na Ciebie blisko 200 darmowych lekcji nt. e-biznesu i e-marketingu. Daje Tobie nawet więcej, bo możliwość zarabiania z całkiem zrozumiałymi wskazówkami, co i jak robić aby zarobić. Na ten temat piszę już niżej.....

 

 

Dla Początkujących Internautów - Uczysz się i zarabiasz.

 

 

Wiele można się nauczyć, ale... Przed wydaniem pieniędzy na szkolenia warto się zastanowić, czy czegoś nie możemy się nauczyć samodzielnie, bez wydawania na to pieniędzy. Są rzeczy, których samodzielnie się nie nauczymy, a samodzielność może nas kosztować wiele strat; czasu i pieniędzy. Na przykład, coś tak prostego, jak założenie bezpłatnej strony. Ktoś sprytny zrobił filmik, jak uruchomic własny serwis w 30 minut i zarządzać nim on-line . Za niewielką opłatą, masz swoja stronę w 30 minut... Jej nazwa i treść to Twoja kwestia i dobrze, gdy wcześniej przygotujesz to sobie. Chodzi o stronę: http://www.otostrona.pl , możesz spróbować sam ją zrobić. Jeżeli jednak masz z tym problem, ktoś popracował nad tym, by Ci pomóc. Ja zrobiłam ją samodzielnie, ale nie jest to jedyna strona z możliwością zarządzania on-line, którą zrobiłam bez pomocy. Pierwszą była ta, na której teraz jesteś. Założysz ją pod adresem: http://www.mojastrona.com.pl/ . (Na początek nożesz napisać mniej więcej tyle,  ile ja tutaj napisałam do pierwszych 4-ch akapitów). O ile tam nic nie płacisz, to tu płacisz za aktywację stronki. - 10 zł. Jednak tam nie widzę możliwości pozbycia się obcych reklam, tutaj się ich pozbywasz jednym kliknięciem.

 

Sprzedawaj swoją wiedzę.

 

Zauważ. Wszystko, czego się nauczysz, możesz sprzedać. Jak np. w przypadku podanej wyżej strony. Ktoś, założy ją samodzielnie, ktoś inny będzie potrzebował pomocy.  I on za Twoją pracę zapłaci. Ekademia pomoże Tobie ją sprzedać. (I tu możesz zarabiać, nawet jeżeli sam/a nie masz nic do sprzedania). Jednak ponieważ sami niewiele możemy, w sprzedaży Twojej wiedzy pomogą Ci partnerzy. Ty oddajesz swoją wiedzę, inni zarabiają wraz z Tobą na jej sprzedaży. Znakomitym przykładem może tu być wiedza o systemach Inteligentnego Domu. Zauważ, ktoś sprzedaje coś takiego, ktoś inny sprzedaje opis uruchomienia strony, jeszcze ktoś inny sprzdaje np. Program Rozwoju Firmy.. W Internecie każdy kto chce robić własny e-biznes, często nawet obok konwencjonalnego biznesu.... Każdy coś sprzedaje, zaś kto nie ma nic własnego do sprzedania, "sprzedaje" cudze, w systemie programów partnerskich. I wcale nie zajmuje się samą sprzedażą, lecz tylko promocją. Można brać udział w sprzedaży każdego produktu jaki jest sprzedawany w tym systemie i czerpać z tego realne korzyści finansowe.

 

 

NIE STÓJ W MIEJSCU

 

 

Od czegoś trzeba zacząć - czyli: Biznes i Inwestycje, to jedyna droga do Niezależności Finansowej. Większość osób określenie "niezależność finansowa" rozumie jako zdolność do samodzielnego utrzymania się. Bez względu na to czy mają małe czy większe dochody. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy więźniami pieniądza. Ale nie tego pieniądza, którego mamy, lecz tego którego nie mamy - a dokładnie tego pieniądza, na którego ciężko pracujemy. Jeśli myślisz, że określenie "ciężko pracujemy" odnosi się wyłącznie do osób pracujących fizycznie, to jesteś w błędzie. Lekarze też ciężko pracują, biorą dodatkowe dyżury, prowadzą własną praktykę i też często im brakuje. Nie należą do klasy ludzi bogatych, lecz do klasy średniej i nigdy nie będą należeć do ludzi niezależnych finansowo, chyba że....

Niezależność finansowa jest wtedy gdy jedziesz na 2 tygodnie, miesiąc na wczasy i nie pracując zarabiasz. A właściwie nie Ty zarabiasz, lecz zarabiają dla Ciebie inni ludzie i co ważniejsze - pieniądze. Tak, Nie koniecznie Ty musisz zarabiać na pieniądze, Twoje pieniądze też mogą na siebie zarabiać - dla Ciebie. Jednak by tak się działo musisz te zarabiające na siebie pieniądze mieć. Zapewne słyszałeś/aś już określenie "Zawód - rentier." Niegdyś większość ludzi kojarzyło to słowo ze słowem, rencista. Dziś już raczej nieliczni nie wiedzą kim jest rentier, choć jeszcze mało ludzi wie dokładnie na czym polega ten "zawód", a jeszcze mniej ludzi wie jak zostać rentierem i większość tkwi w przekonaniu, że nie ma szans zostać rentierami. Nic bardziej błędnego. Jednak już dawno ktoś mądry powiedział:

 

 

  • "Gdy myślisz, że nie potrafisz - masz rację.
  • Gdy myślisz, że potrafisz - masz rację."

 

 

Internet daje dziś możliwości niemal wszystkim ludziom. Nawet niepełnosprawnym.

 

 

Szukaj swojej drogi i zarabiaj z pasją.

 

 

Wierzysz w siebie? - Zatem do dzieła. Jeżeli Twoja wiara jest bez zwątpień i ograniczeń, świat też nie zdoła postawić przed Tobą ograniczeń nie do pokonania.

 

 

 

Bądź SuperBohaterem swojego życia
www.maklerska.pl 

 


Dochód z pasji Optymalizacja życia Niezależność finansowa Zarządzanie czasem Weekendowe Seminarium SuperBohater swojego życia