http://www.canguxsd.ulotka.org/

 

 


"Ślepy i nierozważny jest ten, kto zdaje się na łaskę przypadku."

-Seneka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Być może właśnie dzisiaj podejmiesz decyzję, która może mieć wpływ na Twoją finansową przyszłość. Każdy z nas jest konsumentem, nie da się od tego uciec. Właśnie w tej sferze leży klucz do właściwego zarządzania naszymi pieniędzmi. To małe decyzje powodują duże zmiany w naszym życiu.

 

JAK PIENIĄDZE WPŁYWAJĄ NA TWOJE ŻYCIE?

 

 

Czego szukasz?

 

Pieniędzy czy wiedzy? Wierzysz w zdobycie pieniędzy bez wiedzy? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie propozycję. Zapomnij o pieniądzach. Prawdę tę znają inwestorzy zaawansowani, że bez wiedzy finansowej nie mogli nawet marzyć o pieniądzach. Oni, bez względu na to w jakim miejscu się znajdują, nie zaprzestają na zdobywaniu wiedzy. To wiedza zapewnia im niezależność finansową, bezpieczeństwo - Finansową wolność.

 

 

Najcenniejsza inwestycją jest wiedza finansowa.

 

 

Wiedza finansowa jest tym najcenniejszym darem jaki możesz sobie dać. Dzięki niej luidzie podnosili się z upadków, pokonywali porażki w biznesie, wychodzili z bankructwa, bo nawet wtedy gdy nie ma juz nic pieniędzy, wiedzę możesz zamienić w pieniądze. Przykładem takiej zamiany wiedzy na pieniądze mogą być dla Ciebie inni ludzie, których nierzadko możesz spotkać także w Internecie. Są nimi autorzy książek, organizatorzy szkoleń, czy choćby twórcy systemów Inteligentnego Domu. Możesz stracić pieniądze, ale nie wiedzę. A właśnie wiedza jest Twoim "paszportem" do bogactwa.

 

 

Finansowy analfabetyzm

 

Bez względu na to w jakim miejscu dziś jesteś, z jakim zasobem wiedzy, z jakim wykształceniem, jeżeli nie masz dość pieniędzy by nie myśleć o nich, z niepokojem, niech da Ci do myślenia jedno zdanie Roberta: "W dzisiejszych czasach możesz być naukowym geniuszem, a jednocześnie finansowym kretynem".

 

Jak wygląda państwowy plan emerytalny wie każdy. Nie oczekujmy, że w najbliższej przyszłości znajdą się dodatkowe środki na emerytury. Prognozy mówią, że za kilka lat będą one jeszcze mniejsze. Musimy więc sami zadbać o to, by przechodząc na emeryturę, godnie żyć.

 

Dlaczego nie pójść dalej i nie zacząć budować sobie zabezpieczenia już teraz? Tak, aby przejść na emeryturę jako rentier i to jak najszybciej, mając nawet dużo mniej lat niż ogólnie przyjęty wiek emerytalny? Książka „Młody bogaty rentier” uświadamia, że jest to możliwe i otwiera nam oczy, że jeśli sami o to nie zadbamy, to nikt inny tego za nas nie zrobi.

więcej

 

 

Masz przed sobą duże możliwości.

 

 

Nie jest ważne na to na jakim etapie życiowym dziś jesteś, Czy jesteś człowiekiem bardzo młodym, czy nieco starszym, czy też jesteś osobą niepełnosprawną, Internet daje Tobie wiele możliwości dla zdobywania pieniędzy, wiedzy, finansowej niezależności. Ta strona jest także dla Ciebie, ma Tobie wskazać drogę do samodzielnej pracy i rozwoju. Jeżeli tylko będziesz chciał/a wykorzystasz możliwości jakie daje Tobie Internet. Czy wiesz jak wielu bogatych dziś ludzi zaczynało od niczego? Wystarczył im tylko dostęp do Internetu. Ty ten dostęp dziś nasz (jesteś tu przecież dziś) i jeśli go dobrze wykorzystasz, masz szansę jak inni w wieku 30 - 40 lat (a może nawet wcześniej) zostać młodym, bogatym rentierem, bawiącym się w zarabianie (czyt. pomnażanie) pieniędzy. Tak, "bawiacym się" bo to, co staje się dla ludzi pasją, jest już wspaniałą zabawą.

 

 

Wiesz czego pragniesz!!!

 

 

Domyślam się, że trafiłeś/aś na tę stronę, nie przez przypadek. Najprawdopodobniej szukasz tego, co wskaże Ci drogę do finansowej niezależności, a nawet wolności. Może jesteś osobą szukającą swojej drogi, może jesteś pracownikiem na etacie, albo samozatrudnionym , albo też początkujacym właścicielem biznesu, zamierzającym dobrze inwestować swoje pieniądze. W tym przypadku jesteś na najlepszej drodze do zmuszenia Twoich pienędzy do zarabiania. Nieco dalsza przed Tobą droga, gdy jesteś pracownikiem na etacie, bądź samozatrudnionym, jednak zauważ: Każdy kiedyś zaczynał od pracy własnej. Tak jak każdy zaczynał od poszukiwania własnej drogi.

 

 

W co warto inwestować? Co robić ze swoimi pieniędzmi? Jak zabezpieczyć się przez utratą?

"Ekonomia przetrwania" pokaże Ci, jak znajomość finansów, właściwych strategii zarządzania pieniędzmi i odpowiedniego nastawienia do rzeczywistości może nie tylko doprowadzić do osiągnięcia sukcesu, ale też uchroni Cię przed niekorzystnymi konsekwencjami sytuacji kryzysowych. Książka zawiera dziesiątki porad, ćwiczeń i zadań, które przeniosą Cię na wyższy poziom inteligencji finansowej.

 

    Praktyczne podpowiedzi, jak zarządzać swoimi pieniędzmi w czasie kryzysu i zmieniającej się sytuacji na rynku;

     

  • Poznasz sposób na zwiększenie swoich miesięcznych zarobków z 1500 zł na 8000 zł;
  • Poznasz „złotą zasadę”, która po roku uczyni Cię osobą bogatszą (nie tylko) finansowo;
  • Dowiesz się, w jaki sposób zabezpieczyć się przed skutkami utraty pracy lub innego stałego źródła dochodów;

» więcej...

 

 

 

Podejmij wyzwanie: POSTANÓW zostać bogatym,
albo - na zawsze pozostań finansowym analfabetą.

 

Jak napisał Robert Kiyosaki, "Ludziom, którzy mają dobrze płatną pracę, na przykład prawnikom i lekarzom, przypisujemy mądrość finansową i naukową, bo zarabiają dużo pieniędzy. Ale jak sami widzieliśmy, zarabianie pieniędzy nie oznacza, że posiadasz inteligencję finansową, szczególnie jeśli niemądrze wydajesz pieniądze i inwestujesz - lub powierzasz pieniądze ludziom, którzy nie dbają o to, czy zarabiasz, czy tracisz. Zawsze pamiętaj, że jest duża różnica, między bezpieczeństwem pracy, a bezpieczeństwem finansowym, a prawdziwe bezpieczeństwo finansowe wymaga gruntownej edukacji opartej na realiach prawdziwego świata pieniędzy." Czytaj » Spisek Bogatych

 

Zdobywaj z pasją

 

W Polsce, jest wielu ludzi zdobywających wiedzę z poświęcaniem czasu dla rzeczy, które są ich pasją. Wciąż mało jest ludzi, którzy poświęcają się z pasją zdobywaniu wiedzy finansowej. Obserwowałam w TV program "Milionerzy" i zauważyłam, że uczestnicy tej zabawy mając dużą wiedzę, która może im być przydatna właśnie w tego rodzaju programach, największe trudności mają przy pytaniach o tematyce finansowej.
Co więcej.... na pytanie co zrobią z wygranymi pieniędzmi, zawsze mówią o nabywaniu pasywów, nigdy o nabywaniu aktywów.
Oznacza to nie więcej, jak tylko zdolność wykorzystywania wiedzy szkolnej do zdobywania pieniędzy na wszystko to, co im te pieniądze wyciągnie z kieszeni.

 

Dlaczego tak się dzieje?

 

Nie znają wiedzy Roberta Kiyosaki:

 

  • Jeżeli pracujesz po to by nabywać pasywa - zmierzasz do biedy

  • Jeżeli pracujesz po to by nabywać aktywa - zmierzasz do bogactwa

 

W obecnych czasach, jest to najbardziej realne. I bez wiedzy finansowej nikt nie uchroni się przed ubóstwem jeśli nie wcześniej, np. w wyniku poważnej choroby, to na pewno w wieku emerytalnym.

 

Oni nie mają żadnej wiedzy finansowej poza jedną; uczyć się by mieć dobry zawód i zarabiać pieniądze. Posyłano nas do szkół, nie po to byśmy lepiej i godniej żyli, lecz po to byśmy lepiej "państwu" służyli. Nie ma nic lepszego nad niedouczonego robotnika i wykształconego analfabetę finansowego. Tak było, jest i będzie. Jednak w obecnych czasach przybywa źródeł z których możemy czerpać wiedzę finansową. Tym źródłem są ludzie, którzy często nawet bez szkół wiedzę finansową zdobyli i dziś dzielą się nią z nami. Od nas tylko zależy, czy i jak z tego skorzystamy.

 

Obowiązek czy hobby?

 

 

Pieniądze są pragnieniem każdego z nas.  To jest normalne, a nawet dobre, bo przecież są środkiem płatniczym umożliwiającym nam zaspakajanie potrzeb.  Przez lata uczono nas, że pieniądze są złe, że nie mówi się o pieniądzach i rzecz ciekawa, nie mówiliśmy o nich,  gdy je mieliśmy. Jednocześnie nie mając pieniędzy mówiliśmy o nich, a raczej o ich braku.  Może pora przestać mówić o brakach finansowych a zacząć  mówić o pieniądzach  tak jak np. mówimy z pasją o swoich samochodach, czy choćby o złowionych rybach czy innych  naszych hobbistycznych zainteresowaniach. Teraz, niech pieniądze staną się naszym hobby.
Nauczyliśmy się traktować zdobywanie pieniędzy jako obowiązek, co jest o tyle naturalne, o ile naturalnym było niegdyś złowienie zwierzyny dla odziania i wyżywienia rodziny. Dziś jednak nie musimy łowić zwierzyny. Więcej.... Nie muisimy przez całe życie pracować dla wyżywienia rodziny. Obowiązek możemy zamienić w hobby. Gdy tak się stanie, będziemy mowili o nich z pasją. Z pasją będziemy zdobywali finansową wiedzę, wpoimy ją naszym dzieciom im tym samym, a przede wszystkom sobie wolność finansową. Nasze dzieci z finansową wiedzą, też będą wiedziały jak zapewnić sobie wolność finansową. Niech pieniądze otworzą przed nami wszystkie drzwi i wszystkie drogi.

 

 


 

 

"Bóg Einsteina" jest kontrowersyjną i niezwykłą książką, która skłoni Cię do samodzielnego myślenia i wyrobienia własnego zdania na temat uważany za bardzo drażliwy. Odkryj wpływ religii na rozwój osobisty i samodzielnie wybierz własną ścieżkę, która doprowadzi Cię do prawdziwego sukcesu.

Wiara w przeciwieństwie do religii, nie stawia Tobie żadnych ograniczeń w dążeniu do dobrego, bogatego i pięknego życia. Gdy religia ogranicza Twój rozwój, wiara go wspiera i wspomaga. Katolik czy ateista? W kim jest więcej wiary?

Pozwól sobie na nowe spojrzenie na religię i wiarę.


www.maklerska.pl. przychód pasywny. Spisek Bogatych . Jak uczynić swój dom Inteligentnym?