http://www.canguxsd.ulotka.org/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTO-ORUBA.PL

 

 

 

Ucz się inwestycji, rozwijaj swoją
inteligencje finansową
i zarabiaj na swoje inwestycje już dziś.

 

 

 

 

 

 

. . . Na początek możesz otrzymać:

 

 

 • 600 zł brutto prowizji bezpośredniej za jedno skuteczne polecenie.
 • 180 zł brutto prowizji drugiego poziomu od sprzedaży Twojego Partnera !
 • 50 zł brutto wiecznej prowizji.

 

 

To znaczy, że na początek możesz zarobić aż 780 zł!

 

 

Jak? Wystarczy, że po lewej na stronie klikniesz już Teraz zakładkę rejestracja i zapiszesz się do naszego programu partnerskiego.

Co odróżnia ten Program Partnerski od innych?

 

 

  Po 1 - wysokie prowizje

  Po 2 - możliwość bardzo szybkiego zdobycia statusu Partnera VIP i możliwość zgarnięcia 1000 zł! jednorazowo za każdy zakup klienta którego nam przysłałeś

  Po 3 - Bezpłatne szkolenia na żywo dla najlepszych partnerów z zakresu: marketingu, sprzedaży, zmiany osobistej i możliwości inwestycji kapitału !

 

 

 

Co potrzebujesz aby rozpocząć z nami konkretną współpracę?

 

 

Przede wszystkim potrzebna jest Tobie Wiedza. - Dla niej warto (nie jest to wymagane) zarejestrować się w programie oferującym tę, oraz wiele więcej wiedzy bezpłatnie. Prosta strona www i (lub) blog. To na początek wystarczy. W krótce sam/a będziesz doskonalić swoją pracę - a warto.

 

 

Zanim rozpoczniesz z nami współpracę dowiedz się Kim Jesteśmy? i Jacy Jesteśmy? Choć pewnie o tym przekonasz się dopiero na żywo.

 

 

Do swojej dyspozycji dostajesz możliwość promowania szkoleń pt:
1. niezależny Inwestor Giełdowy
2. Rynek Akcji w Praktyce
3. Forex i Kontrakty w Praktyce
Możliwe, że w najbliższym czasie do naszej oferty będą dodawane kolejne produkty.
Po to byś mógł Zarabiać Więcej

 

 

Dlaczego to robimy? (Umożliwiamy sprzedaż naszych szkoleń)

Dla biznesu i jeszcze większej skuteczności co jest odpowiedzią oczywistą. Wiedz jednak, że ZIG (Zawód Inwestor Giełdowy) to coś więcej niż Szkolenie, to społeczność ludzi zdecydowanych na sukces. Promując to oprócz własnych korzyści dajesz innym szansę na podążanie prawdziwą drogą bogacenia się, jaką bez wątpienia jest inwestowanie na giełdzie.

 

 

W tym momencie "wypadałoby" przedstawić symulację Twoich zysków, jednak My tego nie zrobimy, bo wiemy, że potrafisz liczyć i wiesz, że Wielkość twojego wynagrodzenia zależy Tylko od Ciebie.

 

 

Jak już pisaliśmy na początku przyznajemy dwa rodzaje prowizji:

 

 

  Bezpośrednia - 600 zł (naliczenie prowizji następuje wtedy gdy klient którego nam bezpośrednio poleciłeś dokona u nas zakupu szkolenia )

  II poziomu - 180 zł ( gdy Twój Partner któremu poleciłeś nasz program partnerski dokona sprzedaży szkolenia, on otrzymuje 600 zł prowizji bezpośredniej, Ty natomiast od każdej jego sprzedaży 180 zł )

  Nie bez znaczenia jest tu 50 zł brutto wiecznej prowizji.

 

 

Jak więc widzisz oprócz bezpośredniej promocji szkoleń, możesz także promować nasz program partnerski.

 

 

Po rejestracji dostaniesz dostęp do:

 

 

  - Własnego unikalnego linku partnerskiego

  - Profesjonalnych banerów reklamujących szkolenie jak i sam program

  - Umów partnerskich

oraz wiele wiele innych materiałów

 

 

Zapraszamy do rejestracji: » www.pp=register

 

 

Szczerze Życzę Ci Jak Najwyższych Prowizji ;)
Łukasz Milewski i Zespół Inwestora Giełdowego

 

 

 

Kariera partnerów.

Będziemy organizowali szkolenia zamknięte na żywo tylko dla naszych partnerów. Programy szkoleniowe są właśnie na etapie tworzenia. Zakres tematyczny będzie począwszy od sprzedazy, marketingu, zmianie osobistej na metodach inwestycji kapitału kończąc. Kto będzie mógł wziąść udział w szkoleniu? Najskuteczniejsi partnerzy o szczegółowych warunkach kwalifikacji do uczestnictwa zostaniesz poinformowany w krótce. Zalezy nam na tym aby ludzie, którzy z nami współpracują rozwijali się w wielu dziedzinach. Dla tych którym na początku "nie wychodzi" a bardzo chcą i działają także będziemy organizować seminaria darmowe w formie internetowej jak i na żywo.

Zarejestruj Się

 

 

 

 

 

 

 

 


To pierwsza propozycja z dziedziny finansów. Dlaczego z tej dziedziny? Jak mawia Robert Kiyosaki - Wykszałceni ludzie, nie są bogaczami - są finansowymi analfabetami. Tylko ludzie którzy zagłębiają wiedzę finansową mają szansę być bogatymu ludźmi. Rozwijaj więc swoją  wiedzę i pracuj bo każdy dzień jest cenny. Każdy przepacowany dzień dziś, pozwoli Ci jutro jechać na wczasy a pieniądze będą wchoodziły na Twoje konto - bez pracy. Nie zadowalaj się jedynie zarabianiem dużych pieniędzy. Rozwijaj swoją inteligencję finansową i bądź naprawdę bogaty/a.

 


 

 

 DO 525 ZŁ ZA KAŻDEGO UCZESTNIKA SZKOLEŃ

 

 

W Programie Partnerskim FTS-Fesnak wypłacamy wynagrodzenie prowizyjne do głębokości trzech linii sponsorowania - co oznacza, że każdy Partner może budować swój zespół sprzedażowy, z którego efektywnej pracy otrzyma nadprowizję - dochód pasywny

 

 

 • 300 zł brutto - otrzymujesz za każde skuteczne polecenie uczestnika seminarium (sprzedaż własna) - pierwsza linia
 • 150 zł brutto - otrzymujesz za każde skuteczne polecenie uczestnika seminarium przez Twojego bezpośredniego Współpracownika - druga linia sponsorowania
 • 75 zł brutto - za polecenie uczestnika seminarium przez Współpracownika z drugiej linii sponsorowania - trzecia linia.

Poznaj szczegóły na stronie: www.kursy-finansowe.fts

 

 

 

 

Opowieści o tym, że można w Internecie (w e-biznesie) zarobić szybko i dużo, można sobie do bajki włożyć. E-biznes, tak jak każdy biznes wymaga przede wszystkim dużego zaangażowania w pracę i naukę. - Jeżeli jesteś początkującym internautą, jeżeli nic nie wiesz o tej metodzie zarabiania. Programy przedstawione powyżej dają duże możliwości dużych dochodów, a nawet szybkich, pod warunkiem dużego zaangażowania. Stwierdzenie, że szybki i co miesięczny zarobek nie jest możliwy, też mijałoby się z prawdą, jako że doświadczenie pokazało, że osoby bardzo mało obeznane z Internetem potrafią zarobić już w pierwszym miesiącu, minimum 600 zł. w jednym programie, czy 300 zł. w drugim programie. Wystarczy im poczytać kilka wskazówek i wprowadzić je w czyn. Często kupują polecane książki (patrz lewa strona) i dzień po dniu wdrażają zdobytą wiedzę w działanie. Korzystają też z darmowych szkoleń i co dzień czytają po trochu, szybko wdrażając w czyn zdobytą wiedzę. Tyle, ile na danym etapie zrozumieją. E-biznesmenów przybywa. Wielu z nich zakłada już własne sklepy internetowe, kursy, usługi - Oni zaczynali tak jak Ty dziś, od Programów Partnerskich. Nie dalej jak dwa - sześć lat temu. Dziś mają własne ebiznesy a z Programów Partnerskich dochód pasywny. Dziś Oferty Firm, z którymi rozpoczynali swoją przygodę z e-biznesem, wzbogacają nawet uatrakcyjniają ich strony, dając im dodatkowe dochody i przede wszystkim dochód pasywny. Nie rezygnują z nich, bo któż rozsądny rezygnowałby z czegoś, co już bez pracy daje mu dochód - bardzo dobry dochód.

 

 

 

 

 

 

NAGRANIE - Programy partnerskie działają na bardzo zbliżonych zasadach, jeśli zrozumiesz jak działa jeden program, zrozumiesz inne.

Program Partnerski "Mapa Zdrowia" i nagranie dla Ciebie. » zobacz w powiększeniu.

 

 

 

Bądź aktywny z nami - pracujesz, uczysz się i zarabiasz

 

 

Dobra Rada z jaką spotkasz się zapewne jeszcze nie jeden raz. Przekazują ją doświadczeni już partnerzy. Nie odkładaj nic na potem. Zacznij już dziś. Bez względu na to ile i co umiesz, rozpocznij swoją karierę z dwoma, trzema programami, dokonując wyboru na stronie:

Zbior Programow Partnerskich, lecz Twoim pierwszym i podstawowym programem, niech będzie Złoty Program Partnerski, gdzie nie tylko będziesz zarabiać, stworzysz sobie dochód pasywny, ale co najważniesze, najwięcej i najszybciej nauczysz się robić e-biznes.

 

 

 

Do otwarcia publikacji zapisanych w formacie PDF niezbędny jest DARMOWY program Acrobat Reader. Jeśli go nie posiadasz, skorzystaj z tego : bezpiecznego linka

 

 

 

 

E-Biznes: Bezpłatna Pomoc dla Zielonych, stawiających pierwsze kroki w internecie z nakierowaniem na zarabianie. Zapraszam do zapisu, pp uprzednim przeczytaniu polityki prywatności.

 

 

 

 

Zgadzam sie z Polityka Prywatnosci